Opowiem Ci jak wygląda….

Mój sposób pracy online & stacjonarnie

Pracuję wspólnie z Tobą!

Jestem ekspertką od zdrowego stylu życia i leczenia otyłości, ale to Ty jesteś ekspertem/tką od swojego życia i sam/a wybierzesz co jest u Ciebie możliwe.

Małymi krokami do celu.

Jestem wielbicielką stopniowych zmian oraz wprowadzania nowych nawyków metodą małych kroków. Razem zaplanujemy cele krótko- i długofalowe.

Leczenie otyłości to proces.

Cały sukces składa się z małych kroków
i pojedynczych dni, które zsumowane dają duże efekty. W ciągu tego czasu możesz liczyć na moje wsparcie.

Rodzaje i czas trwania wizyt

 Możliwe rodzaje wizyt: 
– leczenie otyłości
– konsultacja psychodietetyczna
– wizyta medycyny stylu życia
– leczenie nikotynizm

Aby móc w pełni przeprowadzić wywiad, zapoznać się z historią, przeanalizować wyniki badań, przekazać potrzebną wiedzę oraz zaplanować wspólnie ustalone postępowanie potrzebny jest czas. Pierwsza wizyta to 90 min.

Kolejne wizyty w zaplanowanych interwałach są związane ze wsparciem w zmianie nawyków, pomocy w radzeniu sobie z trudnościami, rozwiewaniem wątpliwości, planowaniem dalszych strategii i wdrażaniu nowych nawyków. 
Takie wizyty trwają 40 min. 

W sytuacji, kiedy pacjent po czasie jest już wdrożony w proces, zaopiekowane zostały wszystkie obszary zdrowia i wszystko idzie zgodnie z planem, możliwe są po ustaleniu ze mną krótkie wizyty kontrolne lub inna forma kontaktu. 

Duży nacisk w procesie zmian nawyków i leczenia otyłości kładę na dobrostan psychiczny. Podczas wizyty staram się stworzyć bezpieczne i komfortowe warunki do współpracy. Łączę strategie psychodietetyczne, edukację oraz swoją wiedzę lekarską. W trakcie leczenia wyposażam pacjentów w kompleksową wiedzę i narzędzia, które pomagają utrzymać efekty leczenia otyłości na stałe. Nieustannie poszerzam swoje kompetencje, leczę zgodnie z najaktualniejszą wiedzą medyczną EBM i najnowszymi rekomendacjami.

Przez proces leczenia otyłości będziemy iść razem.​

Oto jakie ważne elementy będziemy przechodzić na Twojej drodze:

Wywiad i diagnostykę przyczyn otyłości

Ocenę obecnego stanu zdrowia i konieczne interwencje

Ocenę wskazań do leczenia farmakologicznego lub chirurgicznego otyłości

Przekazanie zestawu wiedzy koniecznego do skutecznego leczenia

Uporządkowanie wiedzy dotyczącej żywienia, aktywności, snu oraz zdrowia psychicznego

Stworzenie planu wdrożenia nawyków sprzyjających zdrowiu i wyciszenia tych niesprzyjających

Regularne wizyty kontrolne, na których będziemy omawiać pojawiające się bariery, modyfikować strategie oraz wspólnie pracować nad aspektami psychologicznymi całego procesu

Być może na swojej dotychczasowej drodze doświadczyłeś wcześniej wiele trudności...

Czy wiesz, że przeanalizowanie wcześniejszych prób redukcji masy ciała i stosowanych strategii jest istotnym elementem stworzenia skutecznego planu?

Chciałbyś więcej na temat?

Całkiem sporo wiedzy dotyczącej prozdrowotnego stylu życia zgromadziłam na swoim edukacyjnym profilu Instagramowym. Możesz do niej dotrzeć klikając tu: